close
Premiéra
Poslední šance
52533_-_254
Zdroj:: Europress / Getty Images

Alexander Skarsgard, James Tupper a další si zahrají vedle Nicole Kidmanové a Reese Witherspoonové v nové minisérii ‘Big Little Lies’

HBO rozšiřuje řady hereckého obsazení nové minisérie Big Little Lies s Nicole Kidmanovou a Reese Witherspoonovou.

Alexander Skarsgard (True Blood: Pravá krev) a James Tupper (Pomsta) ztvární v nové minisérii mužské protějšky Kidmanové a Witherspoonové. Shailene Woodleyová, o jejímž obsazení se dlouhou dobu spekulovalo, nyní s HBO podepsala smlouvu. Rozšíří tak řady hereckého obsazení, do něhož patří i Laura Dernová, Adam Scott, Zoë Kravitzová a Kathryn Newtonová.

Dalšími novými členy jsou Jeffrey Nordling (Zoufalé manželky), Santiago Cabrera, P. J. Byrne, Kelen Colemanová, Sarah Burnsová, Darby Campová, Cameron a Nicholas Crovettiovi, Ivy Georgeová, Chloe Colemanová, Virginia Kullová, Sarah Bakerová (The Good Lie), Kathreen Khavariová, Larry Bates, Hong Chauová a Gia Caridesová.

Minisérie Big Little Lies (Velké lži o malých věcech) je adaptací stejnojmenné knižní předlohy australské spisovatelky Liane Moriartyové. Jedná se o podvratnou komedii, která vypráví příběh tří matek předškoláků - Celeste (Kidmanová), Madeline (Witherspoonová) a Jane (Woodleyová) - jejichž zdánlivě perfektní životy se postupně rozmotávají až do bodu, kdy dojde k vraždě. Jean-Marc Vallée usedne na režisérské křeslo.

Jane, kterou ztvární Woodleyová, je svobodná matka ze skromných poměrů. Pro Jane, ženu s pohnutou minulostí, je nové nejenom Monterey, ale i složitá společenská hierarchie základní školy, kde studuje její syn. Skarsgård si zahraje Perryho Wrighta: polovičku zdánlivě dokonalého montereyského páru, který tvoří společně se svou manželkou Celeste (Kidmanová). Perry je úspěšný podnikatel, milující otec a oddaný manžel. Tupper se představí v roli Nathana Carlsona: bývalého manžela Madeline (Witherspoonová), který se oženil s krásnou a mladou instruktorkou jógy Bonnie (Kravitzová) a snaží se vyřešit problém se střídavou péčí o dospívající dceru.

Nordling si zahraje Gordona Kleina, výkonného manažera a manžela Renaty (Dernová). Cabrera ztvární Josepha Bachmana, který stojí v čele montereyské divadelní společnosti a má mimomanželský poměr s Madeline (Witherspoonová); P. J. Byrne je ředitel montereyské školy Warren Nippal; Campová je Chloe Mackenzieová, sedmiletá dcerka Madeline (Witherspoonová); Cameron a Nicholas Crovettiovi ztvární Maxe a Joshe Wrightovy: sedmiletá dvojčata Celeste a Perryho (Kidmanová a Skarsgård); Georgeová se představí jako Amabella Kleinová, sedmiletá dcerka Renaty a Gordona (Dernová a Nordling); Chloe Colemanová si zahraje Skye Carlsonovou, sedmiletou dcerku Nathana a Bonnie (Tupper a Kravitzová); Kullová se představí jako slečna Emily Barnesová, učitelka první třídy. Kelen Colemanová, Burnsová, Bakerová, Khavariová, Bates, Hong Chauová a Carides jsou rodiče z Monterey.

06-01-2016 | Zdroj:: Deadline Hollywood