close
Premiéra
Poslední šance
52595_-_254
Zdroj:: HBO

HBO natočí celovečerní film Deadwood

Výjimečný westernový seriál, který pro HBO natočil David Milch, byl po odvysílání třetí série v roce 2006 náhle ukončen a nikdy tak nedošlo k pořádnému rozuzlení děje. Následně se několikrát hovořilo o filmovém pokračování, které by otevřený konec uzavřelo, ale k jeho natočení nikdy nedošlo... Až doposud. HBO totiž právě potvrdila, že konečně dala filmu Deadwood zelenou.

"David od nás dostal příslib, že film natočíme," říká prezident programového oddělení HBO Michael Lombardo."Už nám dokonce nastínil, jakým směrem by se děj podle něho mohl v obecné rovině ubírat - ale protože Davida znám, vím, že se to ještě může změnit."

Milchův skvělý seriál čerpá z reálné historie Jižní Dakoty sedmdesátých let devatenáctého století, odkud si vypůjčil i řadu skutečných postav. Jeho příběh je strhující, brutální, vtipný a často i velice vtipný. V kostce řečeno, seriál se točí kolem Setha Bullocka (Timothy Olyphant), který přijíždí do Deadwoodu, kde začne jako majitel obchodu a skončí jako šerif, Ala Swearengena (Ian McShane), záludného majitele saloonu a nevěstince, který město neoficiálně řídí, Almy Garrettové (Molly Parkerové), vdově s hodnotným zlatým dolem, a mnohých dalších.

Ve třetí řadě se městečko snaží vypořádat s gaunerem Georgem Hearstem (Gerald McRaney), ale diváci se pořádného rozuzlení nedočkají. Jak to bude dál? Kdy uvidíme Milchovu verzi - a se kterými herci se ve filmu opět setkáme - je zatím ve hvězdách. Milch na projektu začne pracovat bezprostředně poté, co dokončí svůj další, dosud nepojmenovaný projekt.

11-01-2016 | Zdroj:: Empire