close
Premiéra
Poslední šance
54604_-_254
Zdroj:: Europress / Getty Images

HBO si objednala dramatický seriál od společnosti Keshet a Hagaie Leviho

HBO si objednala desetidílný dramatický seriál pojednávající o tragických událostech kolem zmizení tří teenagerů, k němuž došlo před dvěma lety v Izraeli.

Zatím nepojmenované drama od tvůrce seriálů The Affair a V odborné péči Hagaie Leviho a Noaha Stollmana, které vznikne v koprodukci HBO a Keshet International’s Keshet Studios, se bude natáčet příští léto v Izraeli a zrežíruje ho oceňovaný izraelský režisér Joseph Cedar (Beaufort, Poznámka pod čarou).

Výkonným producentem bude bývalý ředitel programového oddělení HBO Michael Lombardo, který proslavil Leviho v Hollywoodu prostřednictvím seriálu V odborné péči, adaptaci izraelské minisérie, na jejímž vzniku se Levi v Izraeli podílel.

Seriál založený na skutečných událostech sleduje tragickou vlnu násilí, která následovala po zmizení a intenzivním hledání třech izraelských teenagerů v létě roku 2014. Drama sleduje idealistického vyšetřovatele izraelské bezpečnostní služby Šin Bet, který se potýká s důsledky násilných reakcí na obou stranách stupňujícího se konfliktu. Nová velitelská pozice ho uvrhne do situace, která zpochybní jeho víru a pohled na svět, a nakonec vyústí v dramatický konflikt mezi jeho hodnotami a jednáním jeho nejbližších.

Výkonnými producenty seriálu, který vzniká v koprodukci HBO a losangeleské společnosti Keshet International’s, jsou Levi, Avi Nir (Keshet Media Group), Alon Shtruzman (Keshet International), Karni Ziv (Keshet Broadcasting), Peter Traugott a Rachel Kaplan (Keshet Studios), Stollman, Lombardo a Cedar. Seriál bude produkovat společnost Movie Plus.

07-10-2016 | Zdroj:: Deadline Hollywood