close
Premiéra
Poslední šance
52609_-_254
Zdroj:: Europress / Getty Images

HBO si objednala komediální pilot o nájemném vrahovi ‘Barry’ s Billem Haderem

Bill Hader z pořadu Saturday Night Live se vrací na poli televizní tvorby coby hlavní hvězda svého nového seriálu. HBO si od něj objednala půlhodinový komediální pilot Barry.

Komedie Barry, na jejímž scénáři se podílel Bill Hader, se točí kolem bývalého mariňáka (Hader), nyní podřadného nájemného vraha ze Středozápadu. Osamělý a nespokojený zabiják se s nechutí vydává do Los Angeles, kde má za úkol někoho oddělat. Nakonec se tam však setká se skupinou nadějných talentů losangeleské divadelní scény, kteří ho přijmou mezi sebe.

Hader se nejvíce proslavil svým účinkováním v pořadu Saturday Night Live, kde se stal jedním z nejoblíbenějších členů hereckého obsazení za posledních deset let. Ztvárnil takové nezapomenutelné postavy, mezi něž patří i expert na newyorskou klubovou scénu Stefon. Za svůj výkon byl třikrát nominován na cenu Emmy.

Hader, který je zastupován společností UTA, si nedávno zahrál hlavní roli v komedii Vykolejená od Judda Apatowa a Amy Schumerové. Co se televizní tvorby týče, je spoluautorem a jednou z hlavních hvězd mockumentary americké televize IFC s názvem Documentary Now!

12-01-2016 | Zdroj:: Deadline Hollywood