close
Premiéra
Poslední šance
13928_-_254

Hra o trůny na HBO

Fanoušci fantasy žánru, mějte se na pozoru! 18. dubna uvede filmový kanál HBO premiéru nového seriálu Hra o Trůny, který byl natočen na motivy úvodní knihy úspěšné ságy Píseň ledu a ohně z pera George R. R. Martina.

Máte se opravdu na co těšit. Každý díl seriálu bude vysílán exkluzivně vždy den po jeho premiéře v U.S.A.! Díky tomuto rychlému nasazení seriálu ovšem nemůžeme zaručit, že první díly seriálu budou uvedeny s dabingem. V tomto případě bychom uvedli první díly v originálním znění s titulky. Pokud se tak stane, určitě nepřijdete ani o dabing prvních dílů, které budou dodatečně zařazeny do vysílání.

Dobrou zprávou pro všechny příznivce originálního znění je, že všechny dabované díly poběží i s originální zvukovou stopou a skrytými titulky. Takže na své si přijdou opravdu všichni!

Fanoušky seriálu také rádi přivítáme na Facebook stránce Hra o trůny!

Ve Hře o trůny se setkáte s králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři i šlechtici, všemi do jednoho soupeřícími o moc. Král Robert Baratheon, který je ženatý s Cersei Lennister, požádá lorda Eddarda “Neda” Starka, aby mu pomohl vést říši, protože jeho královský rádce a pobočník právě záhadně zahynul. Mezitím o trůn usiluje mladičká princezna Daenerys z východu, spolu se svým bratrem Viserysem, jejichž rodina byla u moci po celá staletí předtím, než je krvavě vypudili. Zemí se nesou povídačky o podivných událostech, které se odehrávají v pohraničí, na severu u Zdi, kde je také Jon Sníh, Nedův nemanželský syn. Jon se stává členem bratrstva Noční hlídky, které má chránit království. V zemi, kde léto trvá celá desetiletí a zima může být dlouhá jako celý lidský život, začíná být dusno. Z pletichářského jihu a divokého východu až na zmrzlý sever k pradávné Zdi, která má chránit oblast před temnotou, jež se za ní skrývá, se střetávají rody v nebezpečné hře. Všem jde o jediné – mít nadvládu nad Sedmi královstvími Západozemí. Zrada, touha, intriky i nadpřirozené síly otřásají všemi kouty říše. A zdá se, že krvavá bitva o Železný trůn bude mít dalekosáhlé důsledky.

16-03-2011