close
Premiéra
Poslední šance
52709_-_254
Zdroj:: Europress / Getty Images

Judd Apatow a Pete Holmes natočí pro HBO nový komediální seriál ‘Crashing’

Seriál “Girls” už má sice svůj osud zpečetěn, ale Judd Apatow bude s HBO spolupracovat i nadále. Podle časopisu Variety si od něj totiž prémiová kabelová televize objednala komediální seriál “Crashing,” k němuž napsal scénář Pete Holmes.

Půlhodinový seriál od scénáristy Holmese pojednává o milém komikovi, kterého opustí manželka. Protože nemá kam jít, přespává na pohovkách těch nejlepších newyorských bavičů.

Pilot, který si HBO objednala loni v září, režíruje Judd Apatow. Podle časopisu Deadline se na jeho vzniku budou oba tvůrci podílet také jako výkonní producenti. Dave Rath, Josh Church a Igor Srubshchik jsou producenti a Oren Brimer koproducent.

Apatow má v současné době plné ruce práce se seriálem “Girls,” který se vrací na HBO se svou pátou řadou 22. února. Komedie od Leny Dunhamové má být po šesté sérii ukončena a Apatow nastínil, jakým směrem by se měl její závěr ubírat. Apatow také vytvořil pro Netflix romantickou komedii “Love,” jejíž premiéra je naplánována na stejný víkend, kdy má být uvedena i šestá řada “Girls."

23-01-2016 | Zdroj:: Variety