close
Premiéra
Poslední šance
54785_-_254
Zdroj:: HBO

Minisérie Big Little Lies bude na HBO uvedena v únoru 2017

Prémiová kabelová televize v pondělí oznámila, že minisérie s Reese Witherspoonovou, Nicole Kidmanovou, Shailene Woodleyovou a dalšími bude uvedena 20. února 2017. Všech sedm epizod zrežíroval Jean-Marc Vallée. Scénář pochází z pera držitele Emmy Davida E. Kelleyho.
Minisérie Big Little Lies je adaptací stejnojmenné knižní předlohy australské spisovatelky Liane Moriartyové. Jedná se o podvratnou komedii, která vypráví příběh tří matek předškoláků, jejichž zdánlivě perfektní životy se postupně rozmotávají až do bodu, kdy dojde k vraždě.
Witherspoonová (se společností Pacific Standard) a Kidmanovou (se společností Blossom Films) loni získaly k natočení minisérie Big Little Lies filmová a televizní práva. Obě herečky se zároveň představí v hlavních rolích seriálu. Produkovat jej budou společnosti Bruna Papandrea a Per Saari.
Výkonnými producenty nového seriálu HBO jsou Witherspoonová a společnost Papandrea (Pacific Standard), Kidmanová a společnost Saari (Blossom) a Kelley se svou David E. Kelley Productions. Moriartyová se bude na vzniku minisérie podílet i jako producentka.

30-11-2016 | Zdroj:: Entertainment Weekly