close
Premiéra
Poslední šance
FAQ

Kdy bude mít HBO teletext?
Zatím se o teletextu na HBO neuvažuje. Program je v maximální míře dostupný na našich webovských stránkách www.hbo.cz a ve většině TV časopisech.
Společnost HBO Česká republika s.r.o. je výrobcem, nikoliv provozovatelem kanálů HBO, HBO2, AXN a Cinemax. Ohledně připojení, odpojení, plateb a s tím spojených případných reklamací , prosím kontaktujte svého kabelového operátora.

Kdy budete na HBO vysílat/opakovat film....
Všeobecně platí, že filmy, které jsou uváděny v kinech, se mohou na HBO objevit nejdříve za 18 měsíců, po videodistribuci, pokud se nám podaří získat vysílací práva. Přehled filmů lze zjistit z programu, který je až s měsíčním předstihem umístěn na našich webovských stránkách www.hbo.cz . Zde také naleznete odkaz pro objednání si pravidelného zasílání programů emailem na Vámi zadanou emailovou adresu.

Proč HBO nevysílá ve formátu 16:9?
Filmy vysíláme ve formátech, které získáváme od majitele licenčních/vysílacích práv nebo jeho lokálního distributora.

Budete na HBO dávat více filmů s titulky?
Od 1.5. 2004 mají majitelé satelitní televize UPC Direct možnost sledovat HBO a HBO2 také v originálním znění. Pro diváky kabelové televize zůstávají zatím pouze pondělní večery od 20:00 hod. Z průzkumů sledovanosti stále vyplývá, že většina diváků HBO upřednostňuje dabované filmy. Proto se zatím o zvýšení počtu filmů v původní verzi s titulky neuvažuje.