close
Premiéra
Poslední šance
Předchozí pořady
Poslední šance
-GO1_-_375
12:25 Foxcatcher
14:40 Cesta na měsíc
16:15 Žena ve vodě
18:05 Město statečných
20:00 Marťan
22:20 Pojď se mnou
23:55 Smrtonosná past 4.0
02:05 Cirkus
03:45 Před kamerou XIII. (39)
04:15 Linka č. 657
Předchozí pořady
-GO1_-_375
12:25 Jupiter vychází
14:35 Simpsonovi ve filmu
16:05 Zítra
18:05 Mistress America
19:30 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem
22:10 To byl zítra flám 2
23:45 Ray Donovan IV. (8): Texasan
00:40 Nejen o sportu s Billem Simmonsem (11)
01:10 Hráči II. (10) (Verze s titulky)
01:45 Kurýr: Restart
03:20 Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem
Předchozí pořady
-GO1_-_375
13:45 Malá Velká Británie v USA (3)
14:10 Malá Velká Británie v USA (4)
14:40 Malá Velká Británie v USA (5)
15:10 Zrodila se hvězda
17:30 Fantastická čtyřka
19:10 Impérium - Mafie v Atlantic City IV. (6): Polárka
20:10 Protiúder (2)
21:00 Hra o trůny VI. (1): Rudá žena
22:00 Penny Dreadful III. (4): List trávy
23:00 Skautův průvodce zombie apokalypsou
00:35 Zelený servis (2): Museebat (Verze s titulky)
01:05 Hra o trůny VI. (1): Rudá žena
01:55 Penny Dreadful III. (4): List trávy
02:55 Protiúder (2)
03:45 Legendy zločinu
Předchozí pořady
-GO1_-_375
12:40 Čokoláda
14:40 Borealis
16:15 Pravidla moštárny
18:20 Kamikaze
20:00 Důkaz
21:40 Matroš
23:25 Soudce
01:45 Lesapán
02:10 Noc oživlých protinožců
03:50 Konference ve Wannsee
05:25 BAFTA: Život na filmovém plátně (2): Martin Scorsese
Předchozí pořady
-GO1_-_375
12:00 Pride
14:00 45 let
15:35 Yesterday
17:05 Paní Brownová
18:50 Fénix
20:30 Kovbojové
22:15 Pastýřova panenka
00:10 Mala Noche
01:30 Holcroftův pakt
03:20 Podivuhodné příběhy
04:30 Páteční večer