close
Premiéra
Poslední šance
Předchozí pořady
-GO1_-_375
13:25 Terminator Genisys
15:30 Mistress America
16:55 Lego: Liga spravedlivých vs Legie zkázy
18:15 Vincentův svět
20:00 Jupiter vychází
22:05 K2. Dotknout se nebe
23:20 MI-5: Vyšší dobro
01:00 Atlasova vzpoura: 2. část
02:50 Linka č. 657
04:20 Dva na jednoho
Předchozí pořady
-GO1_-_375
13:50 Noc v muzeu
15:40 Scooby Doo: Měsíční nestvůra vylézá
17:00 Casual (1)
17:25 Casual (2): Kamarádi
17:55 Rukojmí (2015)
19:30 Max Payne
21:10 Chappie
23:10 Penny Dreadful III. (8)
00:10 Temný případ II. (3): Snad zítra
01:10 Max Payne
02:50 12 kol: Reloaded
04:20 O Susan Sontagové
Předchozí pořady
-GO1_-_375
13:30 Nástupce
15:40 Zuřivá salsa
17:20 Whiplash
19:05 Impérium - Mafie v Atlantic City (7): Domov
20:00 Rodina Sopranů V. (3): Kde je Johnny?
21:00 Jedna noc (1)
22:25 Prázdné místo (1)
23:25 Kde vládne zbraň
01:15 Jedna noc (1)
02:40 Prázdné místo (1)
03:40 Rodina Sopranů V. (3): Kde je Johnny?
04:35 Divoká dvojka
Předchozí pořady
-GO1_-_375
12:50 Smyčka
14:30 Cena touhy
16:20 Nemluvte mi o lásce
17:40 Podivuhodné příběhy
18:55 Cyberbully
20:00 Jersey Boys
22:10 Snoubenec z Tokia
23:55 Přechod
00:20 Místa v srdci
02:10 Po smrti
03:40 BAFTA: Život na filmovém plátně (7): Ben Kingsley
04:05 Sedm na útěku
Předchozí pořady
-GO1_-_375
13:10 Pán much
14:40 Natankovat, najíst se a vyspat
16:20 Konference ve Wannsee
17:55 Mustangové
20:00 Ze Země na Měsíc (12): Cesta na Měsíc
21:00 Smyčka
22:40 Cena touhy
00:30 Tiché srdce
02:10 Výchova
04:00 Čas smyslnosti