close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Zapomeň na Paříž
07:40 Před kamerou XIII. (35)
08:15 Dětina
09:45 Z jaké jsi planety?
11:30 Za láskou do Paříže
13:05 Co se doma usmaží
14:40 Jak to říct dětem?
15:10 V rytmu bubnů
16:55 Anne z Green Gables
18:25 Darjeeling s ručením omezeným
20:00 Láska v éteru
21:25 Hitchcock/Truffaut
22:50 Zocelovací kúra
00:35 Jak přežít loučení se svobodou
02:10 Děvče pro zábavu
04:00 Filmy a filmové hvězdy VIII. (35)
04:30 Láska v éteru
08:00 Žena ve vodě
09:50 Vítejte doma
11:20 Svatební dohoda
12:50 Pomáda: Živě
15:00 Atlasova vzpoura: 1. část
16:40 Casual II. (1): Fáze 3
17:05 Casual II. (2): Triviální snaha
17:40 Atlasova vzpoura: 2. část
19:30 Labyrint: Zkoušky ohněm
21:40 Hitman: Agent 47
23:15 Ash vs. Evil Dead (9): Kniha vázaná v kůži
23:40 Ash vs. Evil Dead (10): Temná
00:15 Temný případ II. (8): Konečná stanice
01:45 50 dětí: záchranná mise manželů Krausových
02:50 Labyrint: Zkoušky ohněm
05:00 Casual II. (1): Fáze 3
05:25 Casual II. (2): Triviální snaha
06:00 Knoflíky patří vítězům
07:50 Mistress America
09:15 To nejsi Ty
11:00 Impérium - Mafie v Atlantic City III. (2): Špagety a káva
12:00 Newsroom II. (3): Bílý fosfor
12:55 Newsroom II. (4): Nechtěné důsledky
13:55 Yasmine
15:45 Mistress America
17:10 Whiplash
19:00 Impérium - Mafie v Atlantic City III. (3): Bujón, fór, tuna
20:00 Rodina Sopranů VI. (10): Moe a Joe
21:00 Jedna noc (6): Samson a Dalila
22:00 John Adams (3): Nezávislost, část 2.
22:50 Fort Bliss
00:50 Jedna noc (6): Samson a Dalila
01:50 John Adams (3): Nezávislost, část 2.
02:40 Rodina Sopranů VI. (10): Moe a Joe
03:35 Zrodila se hvězda
06:00 Muhammad Ali: Největší souboj
07:40 Nejlepší hollywoodští režiséři VI. (2)
08:10 Křižovatky
09:50 Já, já, já... a ti druzí
11:35 Playhouse uvádí - Outsider
12:00 Zvony smrti
13:35 Krátká historie rozkladu
15:10 Královna Země
16:40 Křižovatky
18:15 Co by kdyby
20:00 Waynův svět
21:35 Waynův svět 2
23:10 Pán much
00:40 Globální hráč
02:20 Prvorozený
04:00 Já, já, já... a ti druzí
06:00 Letní lásky
07:30 Tady a potom
09:10 BAFTA: Život na filmovém plátně (7): Ben Kingsley
09:35 Páteční večer
11:05 Soud
12:55 Mala Noche
14:10 Pride
16:10 Cyberbully
17:15 Tady a potom
18:55 Igby
20:30 Malej Quinquin, část 1.
21:35 Láska a smrt
23:00 Soud
00:50 Žluté květy v zelené trávě
02:35 Moje milá Viktoria
04:10 Poslední lekce