close
Premiéra
Poslední šance
Předchozí pořady
-GO1_-_375
08:00 Bez minulosti
09:40 Skandální život Lady Worsley
11:10 Nikdy není pozdě
12:50 Mr. Turner
15:15 Charlie Hebdo: Tři dny teroru
16:20 SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
17:50 Mission: Impossible - Národ grázlů
20:00 V rytmu bubnů
21:45 Amerika
22:55 Chappie
00:55 Beowulf
02:45 Učitelé na zakázku
04:15 V rytmu bubnů
-GO1_-_375
08:00 Společné Vánoce
10:00 Vítejte u mě
11:25 Život není med
13:05 Lego: DC - Liga spravedlivých vs Bizarro
13:55 Soudní proces s Pamelou Smartovou
15:30 Americký sen
17:15 Průměrňákovi VI. (13): Svatý Valentýn VI.
17:35 Průměrňákovi VI. (14): Odpověď
18:00 Za láskou do Paříže
19:30 Fort Bliss
21:25 Smrtonosná past 4.0
23:30 Knick: Doktoři bez hranic II. (9): Pamatuješ na Moon Flower?
00:25 Temný případ (2): Vidění
01:25 Fort Bliss
03:20 Smrtonosná past 4.0
05:25 Filmy a filmové hvězdy VIII. (21)
Předchozí pořady
-GO1_-_375
07:40 Jmenuji se Sam
09:50 Království opic
11:10 Vincentův svět III. (13): Míň než třicet
11:35 Vincentův svět III. (14): Psí odpoledne
12:05 Řím (7): Bitva u Farsala
13:00 Řím (8): Caesarion
13:55 Můj přítel delfín 2
15:40 Město statečných
17:35 Co se doma usmaží
19:10 Vincentův svět III. (15): Bláznivé pondělí
19:30 Vincentův svět III. (16): Mám tě!
20:05 Rodina Sopranů II. (6): Št'astný poutník
21:00 Hra o trůny VI. (3): Křivopřísežník
21:55 Hra o trůny: Pod čarou (3)
22:30 Dámský podnik (5): Vše o Karin
23:25 Kingsman: Tajná služba
01:35 Hra o trůny VI. (3): Křivopřísežník
02:30 Hra o trůny: Pod čarou (3)
03:05 Dámský podnik (5): Vše o Karin
04:00 Rodina Sopranů II. (6): Št'astný poutník
04:55 Sedm dní v pekle
Předchozí pořady
-GO1_-_375
07:55 Charlieho země
09:45 Promiňte, že žiju
11:30 Historie skupiny Future Folk
12:55 Velká ryba
15:00 Ahoj, tajtrlíku!
16:35 Charlieho země
18:25 Santa je úchyl!
20:00 Mezi náhrobními kameny
21:55 Banshee IV. (7): Jiné pravdy, než které si namlouváš
22:45 Boogaloo a Graham
23:00 Kdy se máma vrátí?
00:50 Itsi Bitsi
02:35 Okno
04:10 Temple Grandinová
Předchozí pořady
-GO1_-_375
08:15 Borealis
09:50 Podnájemnice
11:40 Deník puberťačky
13:25 Výchovný poradce
14:45 Čas smyslnosti
16:40 Borealis
18:15 Promiňte, že žiju
20:00 Ze Země na Měsíc (3): Opustili jsme rampu
21:05 Pride
23:10 Svatební cesta
00:40 Posedlá pomstou
02:30 Vyhlídková trasa
03:55 Přechodné vědomí
04:30 Historie skupiny Future Folk