close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Kluk ze zrcadla
07:15 Před kamerou XIII. (26)
07:45 Rocker
09:25 Hotel Transylvánie 2
10:55 Cirkus
12:30 Lego: DC - Liga spravedlivých vs Bizarro
13:20 Buddy
14:55 Terminator Genisys
17:00 Hotel Transylvánie 2
18:30 Rodencia a princeznin zub
20:00 Tajný život Marilyn Monroe, díl 1.
21:30 Nepovedenej kšeft
23:00 Skautův průvodce zombie apokalypsou
00:30 MI-5: Vyšší dobro
02:15 Terminator Genisys
04:20 Nepovedenej kšeft
06:00 Katy Perry: Prismatic World Tour
07:35 Birdman
09:35 Životní šance
11:20 Paddington
12:55 Válečný kabinet
14:55 Austrálie
17:40 Noc v muzeu
19:30 Mission: Impossible - Národ grázlů
21:40 Insidious 3: Počátek
23:20 Hra o trůny VI. (10) (Verze s titulky)
00:25 Hra o trůny: Pod čarou (10)
01:20 Mission: Impossible - Národ grázlů
03:30 Osudová láska
04:50 VICE - Svět pod lupou III. (5)
05:20 VICE - Svět pod lupou III. (6)
06:00 Labutí píseň
07:35 Den nezávislosti
10:00 John Oliver: Co týden dal a vzal III. (17)
10:35 Profesionální lháři V. (1)
11:05 Silicon Valley III. (8)
11:40 Viceprezident(ka) V. (8)
12:15 Průměrňákovi VII. (13)
12:35 Průměrňákovi VII. (14)
13:00 VICE - Svět pod lupou III. (5)
13:30 VICE - Svět pod lupou III. (6)
14:00 The Pacific (5)
14:50 Dámský podnik (10): Ze srdce
15:40 Vítejte u mě
17:05 Špión
19:05 Mamon (6)
20:00 Penny Dreadful III. (4): List trávy
21:00 Řím II. (7): Posmrtná maska
21:55 Řím II. (8): Nezbytný výmysl
22:55 Americký sniper
01:10 Rodina Sopranů III. (11): Noční výlet
02:05 Rodina Sopranů III. (12): Šílená láska
03:05 Rodina Sopranů III. (13): Jednočlenná armáda
04:00 Rodina Sopranů IV. (1): Dluhy veřejné i soukromé
05:00 Průměrňákovi VII. (13)
05:20 Průměrňákovi VII. (14)
06:00 Místa v srdci
07:50 Testament mládí
09:55 Promiňte, že žiju
11:35 Eva a Leon
12:45 Láska a smrt
14:10 Shaolin fotbal
16:00 Místa v srdci
17:50 Testament mládí
20:00 Zoom
21:35 Santa je úchyl!
23:10 Zdař Bůh!
00:50 Smrtgasmus
02:20 Pirátská TV
04:15 Nejlepší hollywoodští režiséři VI. (2)
04:45 Eva a Leon
06:00 Pablo Neruda
07:35 Soupeři
09:15 Muhammad Ali: Největší souboj
10:50 Letní naděje, zimní vzpomínky
12:15 Zápisky o dospívání
13:35 Američanka
15:10 Sal
16:35 Soupeři
18:15 Promiňte, že žiju
20:00 Láska a smrt
21:25 Shaolin fotbal
23:15 Mrtvý sníh 2: Rudý vs. Mrtvý
01:00 Agrese
02:35 Toho dne
04:20 Američanka