close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Batman vs. Robin
07:20 Já, Earl a holka na umření
09:05 Bolshoi Babylon: Skandál za oponou
10:35 V tajnosti
12:20 Labutí píseň
14:00 Avengers: Age of Ultron
16:20 Od pěti do sedmi
18:00 Hektorova cesta aneb hledání štěstí
20:00 Ray Donovan IV. (4): Federální bradavková inspekce
21:00 Hráči II. (5): Většina chlapů
21:30 Boj o ředitelnu (5): Kruhy
22:00 Jedna noc (6): Samson a Dalila
23:05 Divočina
01:00 Temné kouty
02:50 Pravdivý příběh
04:30 Krásná a zvrácená
08:00 San Andreas
09:55 Společné Vánoce
11:55 To nejsi Ty
13:35 Žádné děti
15:15 Proč jsem nesnědl svého taťku
16:55 Hráči II. (7): Vědí to všichni (Verze s titulky)
17:25 Boj o ředitelnu (7): Kniha dobra (Verze s titulky)
18:00 Naši a já
19:30 Benjamins
21:05 Líza, liščí víla
22:40 Skautův průvodce zombie apokalypsou
00:10 Jedna noc (8): Volání divočiny (Verze s titulky)
01:45 John Oliver: Co týden dal a vzal III. (22)
02:20 Profesionální lháři V. (9): Násilná dohoda
02:50 Benjamins
04:25 Líza, liščí víla
06:10 Dokonalé protiklady
07:35 Fantastická čtyřka
09:15 Birdman
11:15 Impérium - Mafie v Atlantic City II. (12): Na ztracené
12:15 Casual II. (1): Fáze 3
12:40 Casual II. (2): Triviální snaha
13:15 John Adams (2): Nezávislost, část 1.
14:05 Miranda Hart: Tak tomu já říkám live show
15:45 Rocker
17:25 Dokonalý svědek s.r.o.
19:05 Impérium - Mafie v Atlantic City III. (1): Rozhodnutí
20:05 Rodina Sopranů VI. (8): Kukuřičné placky
21:00 Newsroom II. (3): Bílý fosfor
21:55 Newsroom II. (4): Nechtěné důsledky
22:55 Jupiter vychází
01:05 Ray Donovan IV. (4): Federální bradavková inspekce
02:05 Ash vs. Evil Dead (9): Kniha vázaná v kůži
02:30 Ash vs. Evil Dead (10): Temná
03:10 Rodina Sopranů VI. (8): Kukuřičné placky
04:05 Prokletý klub
06:00 Válečný manuál
07:35 Frank
09:10 BAFTA: Život na filmovém plátně (11): Tim Burton
09:40 Ženská záležitost
11:30 Špína Londýna
13:10 Uvěřitelné příběhy Neila Gaimana: Hledá se dívka
13:35 Na černé listině
15:10 Natankovat, najíst se a vyspat
16:50 Frank
18:25 Další život mého otce
20:00 Gone Baby Gone
21:55 Případ (9)
22:45 Strýček John
00:40 Princezna
02:15 Vánoční horor
03:55 Prozření
04:25 Válečný manuál
06:00 Charing Cross Road č. 84
07:40 Kouřové signály
09:10 Dětství
10:55 Tommy Cooper: Komik bez líčidla
12:40 Ptáci a lidé
14:45 Hladová srdce
16:40 Kouřové signály
18:10 Ženská záležitost
20:00 Špína Londýna
21:35 Itsi Bitsi
23:20 Na černé listině
00:55 V žáru lásky
02:55 Jak je, Cartere?
04:15 Tommy Cooper: Komik bez líčidla