close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Looney Tunes: Králíkův útěk
07:15 Filmy a filmové hvězdy VIII. (26)
07:50 Prokletý klub
09:30 Birdman
11:30 V rytmu bubnů
13:15 Santa
14:35 Lego: Liga spravedlivých vs Legie zkázy
15:55 Dívka v řece: Cena odpuštění
16:35 Hrdina Max
18:25 Pojď se mnou
20:00 Hotel Transylvánie 2
21:30 Hra o trůny VI. (10) (Verze s titulky)
22:40 Hra o trůny: Pod čarou (10)
23:40 Paranormal Activity: Jiný rozměr
01:10 Líza, liščí víla
02:50 Annabelle
04:30 Paranormal Activity: Jiný rozměr
08:00 Nejdelší jízda
10:05 Druhý báječný hotel Marigold
12:05 The Gambler
13:55 Filmy a filmové hvězdy VIII. (26)
14:30 Annie
16:30 Charlie Hebdo: Tři dny teroru
17:35 Na hraně zítřka
19:30 Nepovedenej kšeft
21:00 Jupiter vychází
23:10 Mamon (6)
00:05 Nejen o sportu s Billem Simmonsem (1)
00:40 Silicon Valley III. (10) (Verze s titulky)
01:10 Viceprezident(ka) V. (10) (Verze s titulky)
01:40 Nepovedenej kšeft
03:10 Jupiter vychází
05:15 Nejen o sportu s Billem Simmonsem (1)
06:10 X-Men
07:55 Drákuloviny
09:25 Whiplash
11:10 Vincentův svět VI. (7): Komikův konec
11:35 Vincentův svět VI. (8): Poznámky pro Sorkina
12:05 Průměrňákovi VII. (11)
12:25 Průměrňákovi VII. (12)
12:50 John Oliver: Co týden dal a vzal III. (16)
13:20 Nejen o sportu s Billem Simmonsem (1)
13:50 Taková moderní rodinka VII. (22)
14:15 Učitelé na zakázku
15:45 Tom & Jerry a ztracený drak
16:45 X-Men 2
19:00 Vincentův svět VI. (9): Bezpečnostní opatření
19:25 Vincentův svět VI. (10): Zmobilován zaživa
19:55 Rodina Sopranů III. (12): Šílená láska
21:00 The Pacific (5)
21:55 Temný případ (7): Jakmile jsi odešel
22:50 Zmizelá
01:20 The Pacific (5)
02:10 Temný případ (7): Jakmile jsi odešel
03:05 Rodina Sopranů III. (12): Šílená láska
04:10 Warren Jeffs: Prorok mimo zákon
06:00 Kdo s koho
07:40 Nejlepší hollywoodští režiséři VI. (5)
08:10 Maléna
09:40 Hlava plná metalu
11:20 Pravidla moštárny
13:25 Cena peněz
14:55 Sugar
16:45 Maléna
18:15 Jack
20:00 Ze Země na Měsíc (8): Přerušujeme program
20:50 Snoubenec z Tokia
22:35 Jay a mlčenlivý Bob vrací úder
00:20 Kalvárie
02:00 Modrá Electra Glide
03:50 Pravidla moštárny
06:00 Pět příběhů šílenství
07:30 Mladí muži za pultem
09:00 Teplo domova
10:35 Angličan, který vylezl na kopec a slezl z hory
12:10 Nemluvte mi o lásce
13:35 Yesterday
15:05 Kdo s koho
16:50 Mladí muži za pultem
18:20 Hlava plná metalu
20:00 Až tam nezbyl žádný, díl 2.
21:35 Pečovatel
23:45 Poslední žena
01:35 Betibu
03:20 Telefonát
03:45 Ten třetí