close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Zatímco jsi spal
07:45 Malý Sheldon (4)
08:05 Malý Sheldon (5)
08:25 Malý Sheldon (6)
08:50 Elitní policajtka
10:35 Disneyho krátké animované filmy III.
11:10 Šíleně normální
13:00 Robin Williams: Mysl na dlani
15:00 Před kamerou XV. (30)
15:35 Valerian a město tisíce planet
17:55 Roman J. Israel, Esq.
20:00 Ostré předměty (3)
21:00 Boj o moc (8)
22:00 Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti
00:35 Hostel II
02:10 Slepý
04:00 The Circle
06:00 Máša a medvěd II. (1 - 4)
06:30 Taková moderní rodinka IX. (21)
06:50 Taková moderní rodinka IX. (22)
07:10 Příšerky s.r.o.
08:40 Wall Street: Peníze nikdy nespí
10:50 Zrození Planety opic
12:35 Taková moderní rodinka IX. (21)
12:55 Taková moderní rodinka IX. (22)
13:20 Odpočívej v pokoji V. (2): Tančíš pro mě
14:15 Megan Leavey
16:10 Lidé jako my
18:00 Na férovku, pane učiteli
19:30 Příběh služebnice II. (9)
20:30 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
22:45 Dámský podnik IV. (9)
23:40 Temný případ (7): Jakmile jsi odešel
00:30 Temný případ (8): Pusto a prázdno
01:25 Život
03:10 Číslo na pradědečkově ruce
03:30 Anna a král
06:00 Paterno
07:45 Destinace Rusko 2018 (10)
08:15 Storm a tajné psaní
10:00 Hra o trůny VI. (9): Bitva bastardů
11:00 Hra o trůny VI. (10): Vichry zimy
12:10 John Oliver: Co týden dal a vzal V. (5)
12:45 Mimi šéf
14:20 Slečna zamilovaná
16:00 V srdci bouře: Churchill ve válce
17:40 Na mušce (4)
18:25 Krypton (5)
19:10 Aféra IV. (3)
20:10 Zaprodaní bance (2)
21:00 Ostré předměty (3)
22:00 Boj o moc (8)
23:00 Zrození národa
01:00 Ostré předměty (3)
02:00 Boj o moc (8)
03:00 Srážka
04:35 Já jsem důkaz
06:00 Road trip
07:35 Bez obojku
09:15 Giulietta a duchové
11:35 RKO 281
13:05 Kdo s koho
15:10 Flashdance
16:45 Bez obojku
18:20 Brazilci
20:00 Truman Show
21:45 Psychonauti, zapomenuté děti
23:05 Špína
00:35 Patrick Melrose (3)
01:35 Berlínská mise II. (1)
02:30 Zkaženej kocour
04:00 Červená pustina
06:00 Hollywoodland
08:05 Tiché srdce
09:40 Lešení
11:15 Výlet do městečka Bountiful
13:00 Loď pro dva
14:30 Lepší už to nebude
16:50 Tiché srdce
18:30 Harmonium
20:30 Go
22:10 Twin Peaks (2017), část 3.
23:10 Zuřící býk
01:20 Tom of Finland
03:15 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee
05:25 Graffiti

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again