close_x  
close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Rivalové navždy - bitva o tenisky, část 1.
07:30 Rivalové navždy - bitva o tenisky, část 2.
09:05 Rodinné vinařství
10:40 Kráska a zvíře
12:50 Nepřemožitelný
14:35 Inferno
16:40 To je vražda, napekla: Jen zákusky
18:10 Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
20:00 Berlínská mise II. (5)
21:00 Trezor
22:35 Suburra
00:50 Rajský pokoj
02:55 Maminka mrtvá a nejdražší
04:20 Trezor
07:30 Ovečka Shaun III. (9-12)
08:00 Sunshine
09:45 Jack Reacher: Nevracej se
11:45 Návrat domů
13:20 Byznysmeni z Východu
14:45 Vodní efekt
16:10 Fotbalová parta – Legenda žije!
17:50 Charlieho andílci
19:30 Smrt ve tmě
21:00 Reality show
22:30 Babylon Berlin (13)
23:15 Babylon Berlin (14)
00:00 Bílá sláva (4)
00:30 Smilf (4)
01:00 Exprezident Graves II. (6)
01:30 Zombieland
03:00 Smrt ve tmě
04:30 Reality show
06:00 Příchozí
07:55 Machři
09:35 Waterboys
11:10 Sestřička Jackie VII. (11)
11:40 Sestřička Jackie VII. (12)
12:10 Durrellovi II. (6)
13:00 Minuta ticha
14:35 Michael Bublé: Live at the BBC
15:40 Šmoulové
17:20 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec
19:10 Californication (1)
19:40 Californication (2): Pekelná ženská
20:10 Dexter IV. (5): Drsný Harry
21:00 Miliardy II. (1)
21:55 Miliardy II. (2)
22:55 Rovnost
00:40 Sněží! (2)
01:35 Berlínská mise II. (5)
02:30 Viktorie II. (6)
03:20 Dexter IV. (5): Drsný Harry
04:15 Rovnost
06:00 Tři v šachu
07:30 Debata
07:50 Moos
09:30 Len a spol.
11:10 Komisař Clouseau na stopě
13:00 Smrt obchodního cestujícího
15:15 V nejistotě
16:40 Moos
18:15 Hořkých sedmnáct
20:00 V písku - Příslib svobody
21:40 Hypnotizér II. (1)
22:35 Bugsy
00:50 Skryté monstrum
02:20 Krvavé písky
03:50 Zimní radovánky
04:10 Vidina
06:00 Bez minulosti
07:40 Aloys
09:10 Studená fronta
10:40 Hey
12:10 Flashdance
13:45 Sofie a vycházející slunce
15:30 Taková zvláštní láska
17:15 Aloys
18:45 Stát vs. Fritz Bauer
20:30 Všechno, co mám
22:15 Pro lásku či pro vlast: Příběh Artura Sandovala
00:15 Twin Peaks
02:30 Dřímající obr
04:00 Červená pustina