close_x  
close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Norman: Mírný vzestup a tragický pád stratéga z New Yorku
08:05 Divočina
09:30 Před kamerou XIV. (51)
10:00 Zlato
12:00 To je vražda, zapekla do smrtícího receptu
13:30 X-Men Origins: Wolverine
15:15 Oslněni sluncem
17:20 Filmy a filmové hvězdy IX. (51)
17:55 Pravidla neplatí
20:00 Soumrak templářů (3)
20:50 Sněží! (3)
21:45 Až po uši II. (6)
22:25 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
00:40 Buchty a klobásy
02:10 Muž
03:40 Před kamerou XIV. (51)
04:05 Rozdílné světy
07:30 Ovečka Shaun IV. (1-4)
08:00 Jesse Stone: Ztracen v Paradise
09:30 Šifra mistra Leonarda
12:00 Adam
13:40 Reformace, část 1.
15:10 Reformace, část 2.
16:45 Bílá princezna (6)
17:45 xXx: Návrat Xandera Cage
19:30 Zataženo, občas trakaře
21:00 Černá labuť
22:50 V záři reflektorů: Carrie Fisher a Debbie Reynolds
00:25 Taboo (6)
01:30 Filmy a filmové hvězdy IX. (50)
02:00 Suburra
04:10 Truman
06:00 Hollarovi
07:30 Tygr a drak
09:30 Krotitelé duchů
11:30 Prolhaní (6)
12:20 Rivalové navždy - bitva o tenisky, část 1.
13:50 Rivalové navždy - bitva o tenisky, část 2.
15:20 Jasper Jones
17:05 Spojenci
19:10 Californication (7): Holky - přerušení
19:35 Californication (8): Kalifornský synek
20:05 Dexter IV. (8): Vražda meziměsto
21:00 Smilf (5)
21:30 Bílá sláva (5)
22:00 Exprezident Graves II. (7)
22:30 Soumrak templářů (3)
23:20 Larry, kroť se IX. (10)
00:20 Za každou cenu
02:05 Berlínská mise II. (5)
02:55 Exprezident Graves II. (7)
03:30 Larry, kroť se IX. (10)
04:25 Dexter IV. (8): Vražda meziměsto
05:25 Filmy a filmové hvězdy IX. (46)
06:00 Hořící láska
07:35 Nevinný
09:45 Slunci na dosah
11:25 Živý náklad
12:55 Místo u moře
15:10 Ku'damm 56, 1. část
16:40 Ku'damm 56, 2. část
18:15 Ku'damm 56, 3. část
20:00 Krev šampiona
21:55 V písku - Příslib svobody
23:35 Říkali mi Džigu
01:35 Stejná srdce
03:50 Star Trek II: Khanův hněv
05:40 Margaret
06:00 Rebelská unie
07:40 Moll Flandersová
09:40 Legenda o létající kánoi
11:30 Ringo se vrací
13:05 Na rovinu
14:45 Nostalgie
16:50 Moll Flandersová
18:50 Mezi mořem a zemí
20:30 Pelé: Zrození legendy
22:20 Americké náměstí
23:45 Canone inverso - milostný příběh
01:35 Tmavě červená
03:40 Díky za všechno
04:00 Romantická Angličanka