close_x  
close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Dr. Dolittle 2
07:25 Vánoční melodie
08:45 Pravidla neplatí
10:50 Příchozí
12:45 Trollové
14:15 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
16:30 Až po uši II. (1)
17:05 Až po uši II. (2)
17:40 Až po uši II. (3)
18:15 Až po uši II. (4)
18:50 Až po uši II. (5)
19:25 Až po uši II. (6)
20:00 Svědek obžaloby, část 1.
21:00 Svědek obžaloby, část 2.
22:05 Život
23:55 Ghost in the Shell
01:40 Škrtič z Martfü
03:40 Filmy a filmové hvězdy IX. (51)
04:10 Život
06:00 Adam
07:40 Reformace, část 1.
09:10 Reformace, část 2.
10:45 xXx: Návrat Xandera Cage
12:35 Santův malý pomocník
14:05 Babi
15:25 Hračky
17:25 Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
19:30 Den dobytí Bastily
21:05 500 dní se Summer
22:40 Babylon Berlin (13)
23:25 Babylon Berlin (14)
00:15 Prolhaní (6)
01:05 Hra na schovávanou
02:45 Den dobytí Bastily
04:20 500 dní se Summer
06:00 Jasper Jones
07:40 Spojenci
09:45 Smilf (5)
10:15 Larry, kroť se IX. (10)
11:05 Bude líp (1)
11:30 Bude líp (2)
11:55 Spielberg
14:20 Prolhaní (6)
15:10 Štastné konce
17:20 Miliardy II. (1)
18:15 Miliardy II. (2)
19:15 Berlínská mise II. (5)
20:10 Viktorie II. (6)
21:00 Mamon (1)
21:50 Mamon (2)
22:45 Mamon (3)
23:45 Mamon (4)
00:40 Mamon (5)
01:35 Mamon (6)
02:30 Resident Evil: Poslední kapitola
04:20 Rovnost
06:00 Rodiče
07:30 Vyvolený
09:15 Poslední mise záhadného Paula W.R.
09:35 Poločas rozpadu Timofeje Berezina
11:15 Tim, opravdová láska
13:05 Krev šampiona
15:00 V písku - Příslib svobody
16:40 Rodiče
18:10 Vyvolený
20:00 Hypnotizér II. (2)
21:00 Zákon ledové země
22:30 Přechod
22:55 Equilibrium
00:45 Spálené vzpomínky
02:40 Hypnotizér II. (2)
03:40 Playhouse uvádí - V hadrech
04:05 Tim, opravdová láska
06:00 Eadweard
07:45 Tichý výkřik
09:30 Sblížení
10:50 Mezi mořem a zemí
12:25 Canone inverso - milostný příběh
14:15 Americké náměstí
15:40 Ellen
17:00 Eadweard
18:45 Tichý výkřik
20:30 Příběh jednoho života
22:30 Liberace!
00:30 Dáma v dodávce
02:10 Špína
03:35 Leadbelly
05:40 Odtahovka