close_x  
close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Zrozeni v Číně
07:25 Pasažéři
09:25 Noc v muzeu 2
11:15 Proč právě on?
13:05 Inferno
15:10 Před kamerou XIV. (52)
15:40 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
17:15 Až po uši II. (7)
17:55 Spojenci
20:00 Jack Reacher: Poslední výstřel
22:10 Jack Reacher: Nevracej se
00:05 Assassin's Creed
02:05 Trezor
03:35 Filmy a filmové hvězdy IX. (51)
04:10 Občan
06:00 Zataženo, občas trakaře
07:30 Wallace a Gromit: Cesta na Měsíc
07:55 Trollové
09:30 Ovečka Shaun II. (1-4)
10:05 Toy Story: Strašidelný příběh hraček
10:30 Partysaurus Rex
10:37 Oslava v Ledovém království
10:46 Láska mezi kapkami deště
10:53 André a včela
10:55 Luxo junior
10:58 Pro ptáčky
11:02 Suvenýry
11:06 Mikeovo nové auto
11:11 Sen o klaunovi
11:15 Koncert pro jednoho
11:20 Rileyino první rande?
11:25 Geriho hra
11:30 Zajdalen
11:35 Únos (2006)
11:40 Plechový panáček
11:46 Jack-Jack útočí
11:51 Sim Salabim
11:57 Polojasno
12:03 Den & Noc
12:09 Ptáčátko
12:16 Láska mezi kapkami deště
12:23 La Luna
12:30 Sanjayův super tým
12:38 Láva
12:55 Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
14:45 Kung Fu Panda 3
16:20 Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů
17:55 Doba ledová: Mamutí drcnutí
19:30 Kráska a zvíře
21:35 Julieta
23:15 Kosti a skalp
01:25 Zombieland
02:55 Vodní efekt
04:20 Julieta
06:00 Bruno a Boots: Boj o bazén
07:30 Hollarovi
08:55 Bílá královna (1)
09:55 Bílá královna (2)
10:55 Bílá královna (3)
11:55 Bílá královna (4)
12:55 Bílá královna (5)
13:55 Bílá královna (6)
14:55 Bílá královna (7)
15:55 Bílá královna (8)
16:55 Bílá královna (9)
17:55 Bílá královna (10)
19:00 Hra o trůny VII. (1): Dračí kámen
20:00 Hra o trůny VII. (2): Za bouře zrozená
20:55 Hra o trůny VII. (3): Spravedlnost pro královnu
21:55 Hra o trůny VII. (4): Válečná kořist
22:45 Hra o trůny VII. (5): Východní hlídka
23:45 Hra o trůny VII. (6): Za Zdí
00:55 Hra o trůny VII. (7): Drak a Vlk
02:15 xXx: Návrat Xandera Cage
04:00 Kings Bay
05:30 Před kamerou XIV. (48)
06:00 Rande na jednu noc
07:30 Zábavný park
09:20 Sklizeň
11:05 Nevinné tahy
12:55 Newyorčané
14:20 Tři v šachu
15:55 Zábavný park
17:40 Záchranáři
20:00 Klikař Charlie
21:40 Hon na pačlověky
23:20 Hlídka v Ardenách
01:10 Hypnotizér II. (2)
02:15 Triple 9
04:10 Nevinné tahy
06:00 Hana a její sestry
07:45 Touha po životě
09:40 Anděl
11:00 Válečný kůň
13:25 Stopy hříchu
15:20 Křídla vášně
17:00 Touha po životě
18:55 Ochránce
20:30 Lid versus Larry Flynt
22:40 Rodinné štěstí
00:05 Moje stáž v Kanadě
01:50 Než se setmí
04:00 Pouhá formalita