close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Božská Florence
07:50 X-Men Origins: Wolverine
09:35 Vánoční přání
11:10 Příchozí
13:05 Roboti
14:35 Hra peněz
16:15 Miliardy II. (3)
17:15 Miliardy II. (4)
18:15 Orel Eddie
20:00 Až po uši II. (7)
20:40 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
22:15 Duel v Mount Hermonu
00:10 Soumrak templářů (3)
01:00 Až po uši II. (7)
01:40 Vzpomeň si
03:15 Otevři oči
04:00 Duel v Mount Hermonu
07:30 Ovečka Shaun IV. (9-12)
08:00 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
10:15 Jennifer, poslední drakobijec
12:00 Hračky
14:05 Ulička slávy
16:00 V záři reflektorů: Carrie Fisher a Debbie Reynolds
17:35 Crazy Heart
19:30 Hráči
21:30 Návrat domů
23:10 Berlínská mise II. (6)
00:05 Kosti a skalp
02:20 Hráči
04:20 Návrat domů
06:00 Šmoulové
07:45 Michael Bublé: Live at the BBC
08:45 Jasper Jones
10:30 Bílá princezna (7)
11:25 Smilf (5)
12:00 Viceprezident(ka) VI. (1): Omaha
12:25 Viceprezident(ka) VI. (2): Knihovna
12:55 Viceprezident(ka) VI. (3): Gruzie
13:20 Viceprezident(ka) VI. (4): Spravedlnost
13:50 Viceprezident(ka) VI. (5)
14:15 Viceprezident(ka) VI. (6)
14:45 Viceprezident(ka) VI. (7)
15:10 Viceprezident(ka) VI. (8)
15:40 Viceprezident(ka) VI. (9)
16:05 Viceprezident(ka) VI. (10)
16:35 Pasažéři
18:30 Exprezident Graves II. (7)
19:05 Californication (11): Obraťme stránku
19:30 Californication (12): Poslední valčík
20:00 Dexter IV. (10): Ztracení chlapci
21:00 Taboo (7)
22:00 Nesvá (1): Kurevsky nesvá
22:25 Nesvá (2): Kurevsky složitá
22:55 Nesvá (3): Kurevsky rasistická
23:20 Nesvá (4): Kurevsky žíznivá
23:50 Nesvá (5): Kurevsky pochybná
00:15 Nesvá (6): Kurevsky provinilá
00:40 Nesvá (7): Kurevsky opravdová
01:10 Nesvá (8): Kurevsky zničená
01:45 Nesvá II. (1)
02:15 Nesvá II. (2)
02:45 Nesvá II. (3)
03:15 Nesvá II. (4)
03:45 Nesvá II. (5)
04:10 Nesvá II. (6)
04:40 Nesvá II. (7)
05:05 Nesvá II. (8)
06:00 Labyrint podle Davea
07:20 Cesta do Kalifornie
08:50 Gattaca
10:40 Zkažená holka
11:25 Dobrý Will Hunting
13:30 Newyorčané
15:00 Nebe počká
16:45 Cesta do Kalifornie
18:15 Mezipřistání
20:00 Takoví normální vozíčkáři
21:45 Polda
23:40 Gia
01:40 Vojcek
03:00 Posedlá
03:20 Cesta do války
06:00 Začít znovu
07:40 O cestování s láskou
09:25 Jíst, pít, muž, žena
11:25 Život a smrt Petera Sellerse
13:30 Kentaur
15:00 Hranice lásky
16:40 O cestování s láskou
18:25 Lovec draků
20:30 Příběh jednoho života
22:35 Paulina
00:20 Ornitolog
02:20 Břímě
03:55 Život a smrt Petera Sellerse