close_x  
close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek
07:30 Jablečné víno s Rozárkou
09:10 Jackie
10:55 Vánoční melodie
12:20 Víla Zuběnka
14:05 Zataženo, občas trakaře
15:40 Trumbo
17:45 Filmy a filmové hvězdy IX. (52)
18:20 Mike i Dave sháněj holku
20:00 Soumrak templářů (4)
20:50 Sněží! (4)
21:45 Až po uši II. (7)
22:25 Pistolnice Jane
00:05 Inferno
02:10 127 hodin
03:45 Filmy a filmové hvězdy IX. (52)
04:20 Rodinné vinařství
07:30 Ovečka Shaun IV. (17-20)
08:00 Kletba bratří Grimmů
10:00 Návrat k mé matce
11:30 Klub tuláků
13:05 Velké naděje
14:55 Souboj na špičkách
16:30 Bílá princezna (7)
17:30 Jack Reacher: Nevracej se
19:30 Roboti
21:00 Akta X: Chci uvěřit
22:50 Pozor na Slendermana
00:45 Taboo (7)
01:45 T2 Trainspotting
03:40 Akta X: Chci uvěřit
05:25 Filmy a filmové hvězdy IX. (51)
06:00 Hledání Felliniho
07:45 Minuta ticha
09:20 xXx: Návrat Xandera Cage
11:05 Casual III. (1)
11:35 Casual III. (2)
12:05 Casual III. (3)
12:30 Casual III. (4)
13:00 Casual III. (5)
13:30 Casual III. (6)
14:00 Casual III. (7)
14:30 Casual III. (8)
15:00 Casual III. (9)
15:30 Casual III. (10)
16:05 Casual III. (11)
16:35 Casual III. (12)
17:05 Casual III. (13)
17:35 Waterboys
19:10 Californication II. (3): Takhle se s dámou nejedná
19:35 Californication II. (4): Syrový a vařený
20:05 Dexter IV. (12): Už je po všem
21:00 Smilf (6)
21:30 Bílá sláva (6)
22:00 Exprezident Graves II. (8)
22:30 Soumrak templářů (4)
23:20 Star Trek: Do neznáma
01:25 Berlínská mise II. (6)
02:20 Exprezident Graves II. (8)
03:00 Dexter IV. (12): Už je po všem
04:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec
06:00 Slušný člověk
07:50 Pochyby
09:30 Umělec Adolf
10:00 London Town
11:35 Zpěvák a komik
13:10 Živě z Bagdádu
15:00 Poločas rozpadu Timofeje Berezina
16:35 Pochyby
18:20 Dost!
20:00 Toni Erdmann
22:40 Moji noví sourozenci
00:20 Sin City - město hříchu
02:25 Muka neviňátek
04:10 Živě z Bagdádu
06:00 3000 nocí
07:45 (M)učedník
09:40 Čekání
11:20 Ve stínu vulkánu
13:10 To nás teda dostalo
14:50 Hotel Problemski
16:40 (M)učedník
18:35 Americký gigolo
20:30 Houslista
22:15 Příběh jednoho života
00:20 Slunce života
02:05 Děs v opeře
03:50 Kost a kůže