close
Premiéra
Poslední šance
52420_-_254
Zdroj:: HBO

Nominace na ceny filmových a televizních kritiků Critics' Choice Awards

Letos byly poprvé vyhlášeny nominace na nejlepší filmové i televizní počiny současně. Vítězové budou vyhlášeni na 21. předávání cen Critics’ Choice Awards, které se uskuteční 17. ledna v Barker Hanger v Santa Monice.

Pokud jde o filmové počiny, snímek Šílený Max: Zběsilá cesta z produkce Warner Bros’ stanul v čele s třinácti nominacemi, a to včetně kategorií Nejlepší film a Nejlepší ženský herecký výkon (Charlize Theronová). Dobře si vedly také snímky Carol, Marťan a Revenant Zmrtvýchvstání, z nichž každý získal po devíti nominacích. V těsném závěsu za nimi se s osmi nominacemi umístil film Spotlight a sedm nominací si odneslo drama Sázka na nejistotu.

Co se televizních pořadů týče, vedení se ujaly stanice ABC, HBO a FX Networks (FX a FXX) - každá z nich získala po čtrnácti nominacích. Za nimi se umístil kanál Fox s dvanácti nominacemi. Seriál Fargo (FX) si odnesl osm nominací, za ním skončily pořady Pozůstalí (HBO) a Transparent (Amazon) se šesti nominacemi. Pět nominací si na své konto připsal muzikál The Wiz Live! (NBC).

Protože se jedná o historicky první ročník, kdy jsou předávány filmové i televizní ceny současně, mohly být za letošek nominovány pouze seriály, které byly vysílány od 1. června do 31. prosince 2015.

Zde je kompletní seznam TV nominací:

NEJLEPŠÍ HEREC V KOMEDIÁLNÍM SERIÁLU

Anthony Anderson
Black-ish – ABC

Aziz Ansari
Master of None – Netflix

Will Forte
Poslední chlap na Zemi – Fox

Randall Park
Fresh Off the Boat – ABC

Fred Savage
The Grinder – Fox

Jeffrey Tambor
Transparent – Amazon

NEJLEPŠÍ HEREC V DRAMATICKÉM SERIÁLU

Hugh Dancy
Hannibal – NBC

Rami Malek
Mr. Robot – USA

Clive Owen
Knick: Doktoři bez hranic – Cinemax

Liev Schreiber
Ray Donovan – Showtime

Justin Theroux
Pozůstalí – HBO

Aden Young
Rectify – Sundance

NEJLEPŠÍ HEREC V TELEVIZNÍM FILMU NEBO MINISÉRII


Wes Bentley
American Horror Story: Hotel – FX

Martin Clunes
Arthur & George – PBS

Idris Elba
Luther – BBC America

Oscar Isaac
Najděte mi hrdinu – HBO

Vincent Kartheiser
Saints & Strangers – National Geographic Channel

Patrick Wilson
Fargo – FX


NEJLEPŠÍ HEREČKA V KOMEDIÁLNÍM SERIÁLU

Rachel Bloomová
Crazy Ex-Girlfriend – The CW

Aya Cashová
You’re the Worst – FXX

Wendi McLendon-Coveyová
The Goldbergs – ABC

Gina Rodriguezová
Jane the Virgin – The CW

Tracee Ellis Rossová
Black-ish – ABC

Constance Wuová
Fresh Off the Boat – ABC

NEJLEPŠÍ HEREČKA V DRAMATICKÉM SERIÁLU

Shiri Applebyová
UnREAL – Lifetime

Carrie Coonová
Pozůstalí – HBO

Viola Davisová
Vražedná práva – ABC

Eva Greenová
Penny Dreadful – Showtime

Taraji P. Hensonová
Empire – Fox

Krysten Ritterová
Jessica Jones – Netflix

NEJLEPŠÍ HEREČKA V TELEVIZNÍM FILMU NEBO MINISÉRII


Kathy Batesová
American Horror Story: Hotel – FX

Kirsten Dunstová
Fargo – FX

Sarah Hayová
Pot a slzy – Starz

Alyvia Alyn Lindová
Dolly Parton’s Coat of Many Colors – NBC

Rachel McAdamsová
Temný případ – HBO

Shanice Williamsová
The Wiz Live! – NBC

NEJLEPŠÍ KOMEDIÁLNÍ SERIÁL

Black-ish – ABC

Catastrophe – Amazon

Jane the Virgin – The CW

Master of None – Netflix

Poslední chlap na Zemi – Fox

Transparent – Amazon

You’re the Worst – FXX

NEJLEPŠÍ DRAMATICKÝ SERIÁL

Empire – Fox

Mr. Robot – USA

Penny Dreadful – Showtime

Rectify – Sundance

Knick: Doktoři bez hranic – Cinemax

Pozůstalí – HBO

UnREAL – Lifetime

NEJLEPŠÍ HEREC/HEREČKA V HOSTUJÍCÍ ROLI KOMEDIÁLNÍHO SERIÁLU

Ellen Burstynová
Máma – CBS

Anjelica Hustonová
Transparent – Amazon

Cherry Jonesová
Transparent – Amazon

Jenifer Lewisová
Black-ish – ABC

Timothy Olyphant
The Grinder – Fox

John Slattery
Wet Hot American Summer: First Day of Camp – Netflix

NEJLEPŠÍ HEREC/HEREČKA V HOSTUJÍCÍ ROLI DRAMATICKÉHO SERIÁLU

Richard Armitage
Hannibal – NBC

Justin Kirk
Manhattan – WGN America

Patti LuPoneová
Penny Dreadful – Showtime

Margo Martindaleová
Dobrá manželka – CBS

Marisa Tomeiová
Empire – Fox

B.D. Wong
Mr. Robot – USA

NEJLEPŠÍ TELEVIZNÍ FILM NEBO MINISÉRIE

Childhood’s End – Syfy

Fargo – FX

Luther – BBC America

Saints & Strangers – National Geographic Channel

Najděte mi hrdinu – HBO

The Wiz Live! – NBC

NEJLEPŠÍ HEREC VE VEDLEJŠÍ ROLI KOMEDIÁLNÍHO SERIÁLU

Andre Braugher
Brooklyn Nine-Nine – Fox

Jaime Camil
Jane the Virgin – The CW

Jay Duplass
Transparent – Amazon

Neil Flynn
Průměrňákovi – ABC

Keegan-Michael Key
Playing House – USA

Mel Rodriguez
Život je boj – HBO

NEJLEPŠÍ HEREC VE VEDLEJŠÍ ROLI DRAMATICKÉHO SERIÁLU

Clayne Crawford
Rectify – Sundance

Christopher Eccleston
Pozůstalí – HBO

Andre Holland
Knick: Doktoři bez hranic – Cinemax

Jonathan Jackson
Nashville – ABC

Rufus Sewell
The Man in the High Castle – Amazon

Christian Slater
Mr. Robot – USA

NEJLEPŠÍ HEREC VE VEDLEJŠÍ ROLI TELEVIZNÍHO FILMU NEBO MINISÉRIE

David Alan Grier
The Wiz Live! – NBC

Ne-Yo
The Wiz Live! – NBC

Nick Offerman
Fargo – FX

Jesse Plemons
Fargo – FX

Raoul Trujillo
Saints & Strangers – National Geographic Channel

Bokeem Woodbine
Fargo – FX

NEJLEPŠÍ HEREČKA VE VEDLEJŠÍ ROLI KOMEDIÁLNÍHO SERIÁLU

Mayim Bialiková
Teorie velkého třesku – CBS

Kether Donohueová
You’re the Worst – FXX

Allison Janneyová
Máma – CBS

Judith Lightová
Transparent – Amazon

Niecy Nashová
Život je boj – HBO

Eden Sherová
Průměrňákovi – ABC

NEJLEPŠÍ HEREČKA VE VEDLEJŠÍ ROLI DRAMATICKÉHO SERIÁLU

Ann Dowdová
Pozůstalí – HBO

Regina Kingová
Pozůstalí – HBO

Helen McCroryová
Penny Dreadful – Showtime

Hayden Panettiereová
Nashville – ABC

Maura Tierneyová
The Affair – Showtime

Constance Zimmerová
UnREAL – Lifetime

NEJLEPŠÍ HEREČKA VE VEDLEJŠÍ ROLI TELEVIZNÍHO FILMU NEBO MINISÉRIE

Mary J. Bligeová
The Wiz Live! – NBC

Laura Haddocková
Luther – BBC America

Cristin Miliotiová
Fargo – FX

Sarah Paulsonová
American Horror Story: Hotel – FX

Winona Ryderová
Najděte mi hrdinu – HBO

Jean Smartová
Fargo – FX

NEJLEPŠÍ ANIMOVANÝ SERIÁL

Bobovy burgery – Fox

BoJack Horseman – Netflix

South Park – Comedy Central

Star Wars Povstalci – Disney XD

Simpsonovi – Fox

NEJLEPŠÍ REALITY SHOW - SOUTĚŽ

Chopped – Food Network

Kouzla filmových maskérů – Syfy

MasterChef Junior – Fox

Kdo přežije – CBS

Amazing Race: O milion kolem světa – CBS

The Voice – NBC

NEJLEPŠÍ MODERÁTOR REALITY SHOW

Ted Allen
Chopped – Food Network

Phil Keoghan
Amazing Race: O milion kolem světa – CBS

James Lipton
Inside the Actors Studio – Bravo

Jane Lynchová
Hollywood Game Night – NBC

Jeff Probst
Kdo přežije – CBS

Gordon Ramsay
Pekelná kuchyně – Fox

NEJLEPŠÍ STRUKTUROVANÁ REALITY SHOW

Příběhy starožitností aneb Víte, co máte? – PBS

Inside The Actors Studio – Bravo

Bořiči mýtů – Discovery

Project Greenlight – HBO

Shark Tank – ABC

Utajený šéf – CBS

NEJLEPŠÍ TALK SHOW

Jimmy Kimmel Live! – ABC

John Oliver: Co týden dal a vzal – HBO

The Daily Show with Jon Stewart – Comedy Central

The Graham Norton Show – BBC America

The Late Late Show with James Corden – CBS

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon – NBC

NEJLEPŠÍ NESTRUKTUROVANÁ REALITY SHOW

Anthony Bourdain: Neznámé končiny – CNN

Cops – Spike

Nejsmrtelnější úlovek – Discovery

Závislosti – A&E

Nazí a vystrašení – Discovery

Hvězdy zastavárny – History

16-12-2015 | Zdroj:: Deadline Hollywood

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again