close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Psí rok
07:20 Šťastná hvězda
08:45 Liga spravedlnosti
10:45 Ghost Rider
12:35 Terapie III. (8)
13:05 Umění zapadnout
14:30 Princ z Persie: Písky času
16:25 Filmy a filmové hvězdy XI. (3)
16:55 Hořící keř, část 3.
18:20 Kolo zázraků
20:00 Útěk z vězení v Dannemoře (7), část 1.
21:00 Ray Donovan VI. (9)
22:00 Cizinec ve vlaku
23:45 Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti
02:15 Smrtihlav
04:15 Cizinec ve vlaku
06:00 Máša vypráví pohádky (1 - 5)
06:30 Páteční večeře III. (1)
07:00 V srdci bouře: Churchill ve válce
08:40 V oku hurikánu
10:25 Jane Fonda v pěti dějstvích
12:35 Páteční večeře III. (1)
13:05 Durrellovi III. (2)
13:55 Avengers: Infinity War
16:25 Průměrňákovi IX. (12)
16:45 Průměrňákovi IX. (13)
17:10 Spider-Man 3
19:30 Letadla 2: Hasiči a záchranáři
20:55 Můj slepý bratr
22:20 Úspěch (2)
23:15 Nepohádky (2)
00:05 Nezastavitelný
01:45 Nostalgie
03:35 Spielberg
06:00 Déjà Vu
08:10 Mocný vládce Oz
10:25 Dobrý boj II. (1)
11:20 Drápy (3)
12:10 C.B. Strike (3): Volání kukačky, část 3.
13:15 Fantastická zvířata a kde je najít
15:30 Smrt a slavíci (3)
16:35 Odkaz (2)
17:25 V pasti času
19:20 Dobrý boj II. (2)
20:10 Drápy (4)
21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal V. (17)
21:30 Pokoj 104 II. (9)
22:00 Útěk z vězení v Dannemoře (7), část 1.
23:05 Zúčtování
01:25 Akční park
02:55 Pokoj 104 II. (9)
03:20 Útěk z vězení v Dannemoře (7), část 1.
04:30 Poslední cesta
06:00 Diana a já
07:30 Holčičí problémy
09:05 Loupež ve velkém stylu
10:45 Rozpolcené duše
12:30 Špatný tip
14:15 Firma
16:45 Holčičí problémy
18:20 Medvěd Brigsby
20:00 Mistr kopu beze stínu: Wong Kei-Jing
21:40 Spider-Man: Homecoming
23:55 Černovik
01:50 Rána
03:20 Firma
06:00 Láska a cestování časem
07:35 Brazilci
09:15 Thelma
11:10 Virtuos
12:45 Cemetery Junction
14:20 Blade Runner 2049
17:05 Brazilci
18:40 Pan profesor Foucault
20:30 Hochelaga, země duší
22:15 Můj bratr Simpel
00:10 Otzi, muž z ledu
01:45 Živě z Bagdádu
03:35 Bonbon
03:55 Taková zvláštní láska
05:40 Playhouse uvádí - Brilliantman!

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again