close
Premiéra
Poslední šance
06:00 (Ne)obyčejný kluk
07:50 Disneyho krátké animované filmy III.
08:25 Fantastická zvířata a kde je najít
10:40 Ghost Rider
12:35 Terapie III. (10)
13:05 Coco
14:50 Nepohádky (3)
15:45 Dva světy (3)
16:40 Dva světy (4)
17:35 Půlnoční dítě
19:30 Terapie III. (7)
20:00 Terapie III. (11)
20:30 Tři billboardy kousek za Ebbingem
22:25 Temný případ III. (3)
23:30 Cizinec ve vlaku
01:15 Bohatství chudých
02:50 Bill Maher: Živě z Oklahomy
04:00 Tři billboardy kousek za Ebbingem
06:00 Máša vypráví pohádky (15 - 18)
06:25 Páteční večeře III. (4)
06:50 Prasátko a jeho velký příběh
08:05 Zorro: Tajemná tvář
10:25 V oku hurikánu
12:10 Páteční večeře III. (4)
12:40 Durrellovi III. (5)
13:30 Hora mezi námi
15:25 A zase ti Mupeti!
17:15 Rudý pes: Blue
18:45 Odkaz (3)
19:30 Trust (7)
20:20 Trust (8)
21:10 Berlínská mise III. (5)
22:15 Návrh
00:05 Nostalgie
01:55 Insidious: Poslední klíč
03:40 Spider-Man 3
06:00 Anna a král
08:40 Před kamerou XV. (49)
09:10 Má večeře s Hervém
11:00 Dobrý boj II. (3)
11:50 Drápy (5)
12:40 John Oliver: Co týden dal a vzal V. (17)
13:15 Disneyho krátké animované filmy III.
13:50 Hledání Felliniho
15:35 Waterboys
17:15 Strážci Galaxie
19:20 Dobrý boj II. (4)
20:10 Drápy (6)
21:00 Fotbalový talent (5)
21:45 C.B. Strike (4): Hedvábník, část 1.
22:50 Suburbicon: Temné předměstí
00:40 To
03:00 C.B. Strike (4): Hedvábník, část 1.
04:05 Rolling Stone: Kultovní hudební časopis (2)
06:00 Na západ od ní
07:30 Studená fronta
09:00 Cesta na Havaj
10:55 Příběh
12:50 Rebel v žitě
14:40 Střed mého světa
16:35 Studená fronta
18:05 Zpátky na nohou
20:00 Blade Runner 2049
22:40 Pět prstů pro Marseilles
00:35 Mutafukaz
02:10 Fena
03:45 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee
06:00 Mladí muži za pultem
07:30 Jay a mlčenlivý Bob vrací úder
09:15 Lešení
10:50 Darling
12:30 Giulietta a duchové
14:45 Návrat do Cold Mountain
17:20 Lešení
18:55 Ideální domov
20:30 Katie se loučí
22:00 Zachraňte vojína Ryana
00:50 Až na krev
03:25 Lepší už to nebude
05:40 Komise

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again