close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Jedině ona
07:40 Vzhůru do oblak
09:20 Wonder Woman
11:40 Terapie III. (13)
12:10 V husí kůži
13:45 Thor
15:40 Crashing III. (2)
16:10 Černé pondělí (2)
16:45 John Oliver: Co týden dal a vzal V. (18)
17:25 Tvář vody
19:30 Terapie III. (10)
20:00 Terapie III. (14)
20:30 Odkaz (4)
21:15 Úspěch (4)
22:15 Berlínská mise III. (6)
23:15 Temný případ III. (3)
00:15 Gone Baby Gone
02:10 Cizinec ve vlaku
03:55 Filmy a filmové hvězdy XI. (4)
04:20 Velká krize
06:00 Ledové království: Vánoce s Olafem
06:25 Páteční večeře IV. (2)
06:55 Umění zapadnout
08:20 Suburbicon: Temné předměstí
10:05 Jack a obři
12:00 Páteční večeře IV. (2)
12:25 Vzhůru ke hvězdám (1)
13:10 Maudie
15:05 Miláček
16:35 Jumanji: Vítejte v džungli!
18:35 Tisk (4)
19:30 Scary Movie - Děsnej biják
21:00 Scary Movie 2
22:25 Scary Movie 3
23:50 Týpci a zbraně
01:45 Insidious: Poslední klíč
03:30 Talentovaný pan Ripley
06:00 Brouček
07:40 Tátou krok za krokem
09:20 Reality show
10:50 Dobrý boj II. (6)
11:45 Drápy (8)
12:30 Dívčí spolek II. (1)
13:20 Fotbalový talent (5)
14:05 Den, kdy se můj táta proměnil v keř
15:35 V pasti času
17:25 Vražda v Orient expresu
19:20 Dobrý boj II. (7)
20:10 Drápy (9)
21:00 Dva světy (5)
21:55 Dva světy (6)
22:50 Nepohádky (4)
23:40 Má večeře s Hervém
01:30 Stejně tak jiný jako já
03:35 Kingsman: Zlatý kruh
06:00 Půlnoční slunce
07:35 Nepřátelská zóna
09:10 Dobrý Will Hunting
11:20 Mikey a Nicky
13:10 Polibek od Beatrice
15:10 Cesta na Mars
16:45 Nepřátelská zóna
18:20 Marvinův pokoj
20:00 Filmové hvězdy neumírají v Liverpoolu
21:50 Jedna noc (4): Umění války
22:55 Interstellar
01:45 Sin City - město hříchu
03:50 Debata
04:15 Mikey a Nicky
06:00 Má volba
07:40 Playhouse uvádí - Brilliantman!
08:05 Malé ženy (1)
09:05 Malé ženy (2)
10:05 Malé ženy (3)
11:15 Něco jako láska
13:05 Octavio je mrtev
14:35 Chyť mě, když to dokážeš
17:00 Snění v cizím jazyce
18:50 Hochelaga, země duší
20:30 Minority Report
22:55 Otzi, muž z ledu
00:35 48 hodin
02:10 V rytmu taranty
03:35 Život po životě
05:40 Naruby

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again