close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Zrození Planety opic
07:45 Malý Sheldon II. (12)
08:10 Taková moderní rodinka X. (3)
08:35 Průměrňákovi IX. (20)
09:00 V husí kůži
10:35 Disneyho krátké animované filmy III.
11:05 Na sv. Valentýna
13:10 Arthur
15:30 Bastardi
17:25 Escobar
19:30 Terapie III. (25)
20:00 Terapie III. (29)
20:30 Temný případ III. (8)
21:50 Crashing III. (6)
22:20 Černé pondělí (5)
22:55 Rudá volavka
01:15 Akční park
02:40 Scary Movie 2
04:05 RocknRolla
06:00 Máša vypráví pohádky (19 - 22)
06:25 Profesionální lháři (9): Uroboros
06:55 Planeta Petrila
08:20 8 statečných
10:20 Šok a úžas
11:55 Profesionální lháři (9): Uroboros
12:30 Vzhůru ke hvězdám II. (10)
13:15 Thor
15:10 Thor: Temný svět
17:00 Modlitba lovce
18:30 2 Dope Queens (4): Svéráz
19:30 Unforgettable
21:15 matka!
23:20 Luther V. (1)
00:20 Příběh služebnice (1): Offred
01:15 Příběh služebnice (2): Den porodu
02:05 Sběratel kostí
04:05 Půlnoční dítě
06:00 Lví král 2: Simbův příběh
07:20 Jumanji: Vítejte v džungli!
09:20 John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (1)
09:55 Crashing III. (5)
10:25 Černé pondělí (4)
11:00 Hra o trůny (9): Baelor
11:55 Hra o trůny (10): Oheň a krev
12:50 Život Mikea Nicholse
14:00 Temple Grandinová
15:50 Miláček
17:20 Siréna II. (2)
18:10 Berlínská mise III. (10)
19:15 Hra o trůny II. (1): Sever nezapomíná
20:05 Hra o trůny II. (2): Noční krajiny
21:00 Temný případ III. (8)
22:15 Crashing III. (6)
22:45 Černé pondělí (5)
23:15 To
01:25 Temný případ III. (8)
02:40 Crashing III. (6)
03:10 Černé pondělí (5)
03:40 Děti moje
05:30 Filmy a filmové hvězdy XI. (1)
06:00 Život po životě
08:05 Godzilla
10:05 Neposlušnost
11:55 Hollywoodland
14:00 Thelma
15:55 Godzilla
17:55 Philadelphia
20:00 Hráči
22:00 Sin City - město hříchu
00:10 Jedna noc (8): Volání divočiny
01:45 Polda
03:40 Zimní radovánky
04:05 Arytmie
06:00 Polibek od Beatrice
08:05 A.I. Umělá inteligence
10:25 Cokoli
12:05 Na konci cesty
13:50 Dej mi své jméno
16:00 Přes Brooklynský most
17:50 Blade Runner 2049
20:30 Krotitel Morant
22:15 Knick: Doktoři bez hranic II. (9): Pamatuješ na Moon Flower?
23:05 Knick: Doktoři bez hranic II. (10): Víc nás nečeká
00:05 Professor Marston & The Wonder Women
02:00 Finální ukrutnost
03:45 Kamenné srdce

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again