close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Rudý pes: Blue
07:30 Malý Sheldon II. (13)
07:50 Taková moderní rodinka X. (4)
08:10 Průměrňákovi IX. (21)
08:35 Vzhůru do oblak
10:10 Hora mezi námi
12:00 Vánoce v paláci
13:25 LEGO příběh
15:05 Před kamerou XVI. (9)
15:30 Solo: Star Wars Story
17:45 Univerzita pro příšerky
19:30 Terapie III. (29)
20:00 Terapie III. (33)
20:30 Já jsem noc (1)
21:30 Crashing III. (7)
22:00 Černé pondělí (6)
22:35 Brexit
00:15 Operace Entebbe
02:05 Equilibrium
03:55 Princ z Persie: Písky času
06:00 Máša a medvěd (9 - 12)
06:30 Profesionální lháři II. (2): Když dinosauři vládli světu
07:00 Cars Toon: Burákovy povídačky
07:40 Já, Simon
09:30 Anglický pacient
12:10 Profesionální lháři II. (2): Když dinosauři vládli světu
12:40 Z onoho světa (5)
13:25 50x a stále poprvé
15:05 Den, kdy se můj táta proměnil v keř
16:35 Nostalgie
18:30 2 Dope Queens II. (1)
19:30 Deadpool 2
21:25 Panický záchvat
23:05 Luther V. (2)
00:00 Příběh služebnice (3): Pozdě
00:50 Příběh služebnice (4): Nedovol těm parchantům, aby tě zničili
01:45 Deadpool 2
03:45 Věk nevinnosti
06:00 Bohatství chudých
07:45 Liga spravedlnosti
09:45 John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (2)
10:15 Crashing III. (6)
10:50 Černé pondělí (5)
11:25 Hra o trůny II. (9): Oheň a voda
12:20 Hra o trůny II. (10): Valar morghulis
13:25 Báječný hotel Marigold
15:30 Velký dar
17:10 Siréna II. (3)
18:15 Molo (1)
19:10 Hra o trůny III. (1): Každý musí sloužit
20:05 Hra o trůny III. (2): Temná křídla, temná slova
21:00 Já jsem noc (1)
22:00 Crashing III. (7)
22:30 Černé pondělí (6)
23:05 matka!
01:20 Já jsem noc (1)
02:20 Crashing III. (7)
02:55 Černé pondělí (6)
03:30 Spielberg
06:00 Cesta na Havaj
07:55 Tiché srdce
09:30 Eva
09:50 Akordy na kordy
11:25 Zama
13:25 Lítám v tom
15:15 Vztek
16:40 Tiché srdce
18:20 Brazilci
20:00 Krystal
21:35 Bojovka
23:05 Temná věž
00:40 Protiúder VI. (1)
01:25 Protiúder VI. (2)
02:15 Otzi, muž z ledu
03:50 O lásce - pouze pro dospělé
05:35 Kufr
06:00 Holčičí problémy
07:35 Spy Kids: Špióni v akci
09:05 Hrdina proti své vůli
11:00 Poustevníci
12:50 Dysfunkční kočka
14:25 Podivíni
15:45 Limity
17:20 Spy Kids: Špióni v akci
18:50 Důkaz
20:30 Takoví jsme byli
22:30 Grisse (1)
23:25 Pororoca
02:00 Nico, 1988
03:30 Hrdina proti své vůli
05:30 Zemská setkání

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again