close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Raubíř Ralf
07:45 United Skates
09:15 Operace Entebbe
11:00 Škola končí
12:30 Věk nevinnosti
14:50 Alfa
16:30 Kniha života
18:10 Taková moderní rodinka X. (14)
18:40 Malý Sheldon II. (18)
19:05 Fargo III. (9)
20:00 Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet
21:50 Vyslov její jméno: Život a smrt Sandry Blandové
23:35 Syn černého lidu
01:15 Equalizer 2
03:15 Před kamerou XVI. (20)
03:45 Věk nevinnosti
06:00 Máša a medvěd II. (24 - 26)
06:30 Angry Birds (35)
06:45 Ajťáci III. (2): Což nejsme muži?
07:10 Valerian a město tisíce planet
09:30 Úžasňákovi 2
11:25 Filmy a filmové hvězdy XI. (20)
11:50 Ajťáci III. (2): Což nejsme muži?
12:15 Berlínská mise (10): Berlínská pobočka
13:10 Skvrny od trávy
14:40 Avengers: Infinity War
17:10 Roswell: Nové Mexiko (5)
17:55 Gentleman Jack (5)
19:00 Barry II. (8)
19:30 Kolo zázraků
21:10 Panický záchvat
22:50 Šerifská hvězda II. (10)
23:35 Čtyři pokoje
01:15 Nezastavitelný
02:55 Kolo zázraků
04:35 Divoké vlny
06:00 Zorro: Tajemná tvář
08:15 Co by kdyby
10:00 Před kamerou XVI. (14)
10:30 Casual II. (13): Cesta do neznáma
11:00 Casual III. (1)
11:30 Sex ve městě (11): Období sucha
11:55 Sex ve městě (12): Přijďte, všichni mí věrní
12:25 Hledání Země Nezemě
14:05 Náš milovaný Damilola
15:35 Na mušce II. (3)
16:20 Bude líp III. (10)
16:45 Smilf II. (10)
17:15 Deadpool 2
19:10 Casual III. (2)
19:35 Casual III. (3)
20:05 Sex ve městě II. (1): Pojďme na baseball
20:30 Sex ve městě II. (2): Strašlivá pravda
21:00 Hra o trůny VIII. (2)
22:00 Dobrý boj III. (4)
22:50 12 hrdinů
01:00 Zmenšování
03:15 Dobrý boj III. (4)
04:05 Bradův život
06:00 Ženy v domácnosti neexistují
07:45 Medvěd Brigsby
09:25 A teď něco úplně jiného
10:55 Píseň jezera Sway
12:35 Hollywoodland
14:45 Cesta časem
16:15 Medvěd Brigsby
17:55 Dobrý Will Hunting
20:00 Hráči se smrtí
21:50 Godzilla
23:55 Černovik
01:50 Sin City - město hříchu
03:55 Do hlubin
04:20 Píseň jezera Sway
06:00 Poslední láska
07:45 Žena v modrém
09:25 Tygr a drak
11:25 Mario
13:30 Kletba bratří Grimmů
15:30 Vášnivá salsa
17:05 Žena v modrém
18:45 Zamilovat se
20:30 Banshee (9): Mizerný šachista
21:15 Banshee (10): Šílená posedlost
22:20 Nepřítel před branami
00:30 Kletba bratří Grimmů
02:25 U-Turn
04:30 Noční děti

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again