close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Škola končí
07:30 Filmy a filmové hvězdy XI. (21)
08:00 Památkáři
10:00 Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet
11:55 Nebe (2002)
13:35 Temné síly
15:20 Král Artuš: Legenda o meči
17:30 John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (12)
18:05 Odhalení (6)
19:10 Prolhané krásky: Perfekcionistky (4)
20:00 Gentleman Jack (6)
21:00 Černobyl (4)
22:00 Hra o trůny VIII. (3)
23:25 Na mušce II. (4)
00:10 Divočina
02:10 24 hodin života
03:45 Před kamerou XVI. (21)
04:15 Špína Londýna
06:00 Máša vypráví pohádky (11 - 14)
06:30 Angry Birds (38)
06:45 Ajťáci III. (5): Friendface
07:10 Bohatství chudých
08:45 Dinosaurus (2000)
10:10 Jedině ona
11:50 Ajťáci III. (5): Friendface
12:20 Berlínská mise II. (3)
13:15 Charlieho andílci: Na plný pecky
15:00 8 statečných
17:00 Úžasňákovi 2
19:00 Bude líp III. (11)
19:30 matka!
21:30 Psí ostrov
23:10 Hra o trůny: Poslední hlídka
01:15 Superpoldové 2
02:55 Skvrny od trávy
04:20 Psí ostrov
06:00 Geostorm: Globální nebezpečí
07:50 Rudý pes: Blue
09:20 Maminčin seznam
11:00 Casual III. (4)
11:30 Casual III. (5)
12:05 Sex ve městě II. (3): Obludárium
12:30 Sex ve městě II. (4): Svobodní se přece střílejí
13:00 Roswell: Nové Mexiko (5)
13:45 Mission: Impossible - Fallout
16:10 Heathers (10)
16:55 Zmenšování
19:10 Casual III. (6)
19:35 Casual III. (7)
20:05 Sex ve městě II. (5): Čtyři ženy a jeden pohřeb
20:30 Sex ve městě II. (6): Křivka zahýbání
21:00 Gentleman Jack (6)
22:00 Černobyl (4)
23:05 Brexit
00:40 Velmi nebezpečné známosti
02:15 Gentleman Jack (6)
03:15 Černobyl (4)
04:20 Hledání Země Nezemě
06:00 Trhlina ve zdi
07:35 Pouliční boxer
09:00 Santa je úchyl!
10:35 Collateral
12:35 Pochyby
14:20 Mládí v trapu
15:55 Pouliční boxer
17:20 Blade Runner 2049
20:00 Noční hra
21:40 Bojovník (4)
22:30 Gomora IV. (4)
23:20 Saljut-7
01:20 Dovolená
02:55 Kdo pohlídá Olivera
04:25 Ku'damm 59, 1. část
06:00 Má volba
07:40 Thelma
09:35 Virtuos
11:10 Bez dozoru
13:00 Listopad
14:55 Motýli
16:55 Thelma
18:55 Korporace
20:30 A.I. Umělá inteligence
22:55 Pulp Fiction: Historky z podsvětí
01:30 Nenarozená pomsta
03:00 Bojovka
04:30 Provázanost

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again