close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Medvídek Pú
07:10 Suburbicon: Temné předměstí
09:00 John a Yoko: Nad námi jen nebe
10:40 Rio 2
12:25 Alexandr a jeho opravdu hodně špatný a příšerně blbý den
13:50 Největší showman
15:40 Bude líp III. (11)
16:10 Gentleman Jack (6)
17:15 Prolhané krásky: Perfekcionistky (4)
18:05 Chicago
20:00 Dámský klub
21:45 Hra o trůny: Poslední hlídka
23:50 Pátrání
01:35 Syn černého lidu
03:15 Před kamerou XVI. (21)
03:45 To
06:00 Máša vypráví pohádky (15 - 18)
06:30 Angry Birds (39)
06:45 Ajťáci III. (6): Exoti z kalendáře
07:10 Charlieho andílci: Na plný pecky
09:00 8 statečných
11:00 Ajťáci III. (6): Exoti z kalendáře
11:30 Berlínská mise II. (4)
12:30 Samotář v Seattlu
14:15 Ramona
16:05 Wonder Woman
18:25 Odhalení (6)
19:30 Dva světy (3)
20:25 Dva světy (4)
21:20 Miliardy IV. (3)
22:15 Thor
00:10 Thor: Temný svět
02:05 Gone Baby Gone
04:00 Princ z Persie: Písky času
06:00 Arthur
07:50 Goofy na výletě
09:10 Náhradníci
10:40 Casual III. (6)
11:05 Casual III. (7)
11:40 Sex ve městě II. (5): Čtyři ženy a jeden pohřeb
12:05 Sex ve městě II. (6): Křivka zahýbání
12:30 John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (12)
13:00 Malý Sheldon II. (19)
13:20 Taková moderní rodinka X. (15)
13:45 Dobrý boj III. (4)
14:35 Avengers: Infinity War
17:00 Jumanji: Vítejte v džungli!
19:00 Casual III. (8)
19:30 Casual III. (9)
20:05 Sex ve městě II. (7): Sólo pro čekanky
20:30 Sex ve městě II. (8): Muž, mýtus, viagra
21:00 Roswell: Nové Mexiko (6)
21:45 Fargo III. (10)
22:40 Nepříčetná
00:20 Černobyl (4)
01:25 Šéfové na zabití 2
03:15 Fargo III. (10)
04:10 Temple Grandinová
06:00 Mládí v trapu
07:30 Druhá nejlepší
07:50 Krotitel Morant
09:40 Blade Runner 2049
12:25 Rozbřesk
12:50 Saljut-7
14:50 Svatba naruby
16:25 Krotitel Morant
18:10 Kornélius - Vyjící mlynář
20:00 Na pokraji slávy
22:05 300: Vzestup říše
23:50 Konkurs
01:45 Tichá voda břehy mele
02:05 Léto 84
03:55 Bonobo
04:20 Ku'damm 59, 2. část
06:00 Motýli
07:55 Edie
09:35 Korporace
11:10 A.I. Umělá inteligence
13:35 Road trip
15:10 Hlášení o Sáře a Salímovi
17:20 Edie
19:05 1985
20:30 Láska za láskou
22:00 Zimní bratři
23:35 Luna
01:10 Rodina
02:35 Cesta na Havaj
04:30 Spongebob v kalhotách: Film

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again