close
Premiéra
Poslední šance
06:00 Hodiny
08:00 Arthur Miller: Spisovatel
09:40 Armageddon
12:10 Cizinec ve vlaku
13:55 Troja
16:35 Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená
18:15 Kryštůfek Robin
20:00 Spider-Man: Paralelní světy
21:55 Watchmen (1)
23:00 X. - Smazáno ze systému
00:50 Expresní zásilka
02:20 Cizinec ve vlaku
04:05 Odnikud
06:00 Máša a medvěd (24 - 26)
06:25 Angry Birds (26)
06:40 Taková moderní rodinka X. (20)
07:05 Noc v muzeu
08:55 Méďa Béďa
10:20 Lovecká sezóna
11:50 Krypton II. (1)
12:35 Taková moderní rodinka X. (20)
13:00 LEGO příběh
14:40 Pearl Harbor
17:40 Zpřítomnělí (6)
18:30 Roky a roky (3)
19:30 Sedmilhářky (7): Dostaneš, co potřebuješ
20:25 Sedmilhářky II. (1)
21:10 Stíny II. (4)
22:05 Aféra V. (4)
23:05 Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet
00:50 Život po životě
02:55 Taxi 5
04:35 Umění zapadnout
06:00 Breslin a Hamill - Umělci komentáře
07:50 Anglický pacient
10:30 Ďábel nosí Pradu
12:20 Mr. Robot III. (1)
13:15 Fargo II. (4)
14:10 John Oliver: Co týden dal a vzal VI. (26)
14:40 Prolhané krásky: Perfekcionistky (3)
15:25 A-Team
17:35 Bradův život
19:15 Mr. Robot III. (2)
20:05 Fargo II. (5)
21:00 Věřte mi (4)
22:00 Legalizace (4)
22:55 Naši kluci (7)
00:00 Deadpool 2
02:05 Věřte mi (4)
03:05 Legalizace (4)
04:00 Šílený Max: Zběsilá cesta
06:00 Manželé a manželky
07:50 Zemská setkání
08:20 Sicilské přízraky
10:20 Svět ve tvém okně
10:35 Pomáda
12:25 Dámy v černém
14:15 Poustevníci
16:05 Sicilské přízraky
18:10 The Florida Project
20:00 Skrýš v oblacích
21:30 Zimní bratři
23:05 My
00:45 Rodina
02:10 Syndikát Bernardýn
03:55 Důstojník a džentlmen
06:00 Láska za láskou
07:30 Prácička v Itálii
09:10 Osudové setkání
11:30 Lítost
13:10 Zločin pátera Amara
15:15 O lásce - pouze pro dospělé
17:05 Prácička v Itálii
18:45 Bouřlivé výšiny
20:30 Půlnoční běžec
22:05 Zemři, monstrum, zemři!
23:55 Následky
01:30 Hard Way: Akční muzikál
02:10 Podnik na Pigalle
04:05 Donekonečna

Dear visitor, this website uses cookies with the purpose of providing web services and functionalities which could not be provided without the use of cookies. By visiting and using this website you are giving your consent to have cookies downloaded to your browser.


You can learn more about cookies and change your cookie settings here.  



Don't show it again